Перекид "Вагнера"

Головерзи з "Вагнера", які не просуваються на своїй ділянці фронту, вирішили обрати іншу тактику і почали підлизуватися до українців. У російському просторі посилено форсится новина про те, як ватажок «вагнера» привітав військовополонених з Новим Роком і особисто підніс їм ящик мандаринів.

Цей жест не повинен нікого вводити в оману – пригожин лише намагається вийти з катастрофічної ситуації, в якій опинився його розхвалений і істотно переоцінений підрозділ. Бахмут, під яким вже протягом декількох місяців безпорадно топчуться «вагнерівці», повністю розвіяв ореол могутності, що існував навколо пригожина і його ручних головорізів. В принципі, те, що сталося – не дивно, адже будь-яка адекватна людина розуміє, що злодії, насильники, вбивці та інший набрід не зможуть являти собою хоча б мінімально боєздатний підрозділ. Але з адекватністю там, очевидно проблеми, тому ніхто не врахував пару «незначних» моментів. Як мінімум, "правильним пацанам" западло бути під чиїмось командуванням, А як максимум, єдина їхня мета-дожити до звільнення і повернутися на громадянку, щоб далі грабувати і гвалтувати. Лізти під кулі там ніхто не збирається, тому женуть мобиків, серед яких до "вагнерів" лише одне ставлення – ненависть. Але мізків зрозуміти це у пригожина не вистачило, тому зараз і доводиться крутитися.

За допомогою ручного ПВК недо-Наполеон хотів протоптати дорогу у владу. До пори до часу це виходило, але послідували за незначним невдачі поставили хрест на амбіціях надмірно повірив в себе кухаря. Як днями з’ясувалося, в плані озброєння хвалені «музиканти» повністю залежать від ЗС рф. І через це при мінімальному дефіциті вони почали кидатися на військових, звинувачуючи їх у своїх невдачах.

Далі більше: відчувши недобре, пригожин зробив якийсь примирливий крок по відношенню до України. Йдеться про згаданий на початку «подарунок» військовополоненим. За задумом необтяженого інтелектом ресторатора, це, напевно, повинно викликати в українських громадян якусь повагу або емпатію. На як би не так – натура пригожина відома кожному. Мало того, що у нього на обличчі віддруковано совкове кримінальне минуле, так ще й задокументовані випадки його зради по відношенню до колишніх подільників. Яскравий приклад: контри з губернатором петербурга. Раніше він був міцним партнером, а тепер став об’єктом нападок з боку пригожина, який відчув політичну слабкість беглова. І так з багатьма. А зрадив один раз повторить це багаторазово. Характер поширення матеріалів з "поздоровленням" теж свідчить про піар-характер цього дійства. Джерело-особиста медіапомийка кухаря "ФАН", поширення – в пов’язаних з бандою "вагнер" телеграм-каналах і у так званих воєнкорів.

Виходить, що пригожин відчуває, як грунт під його ногами перестає бути такою міцною і намагається підстрахуватися. А наше завдання-не дозволити таким як він ввести когось в оману.