Диверсія: нардеп-«слуга» Маслов умисно зірвав ухвалення Антикорупційної програми і ганьбить Україну перед партнерами

За кілька днів до голосування за документ депутат Маслов попросив профільні установи знову надати свої пропозиції і зауваження.

Об этом сообщает Компромат

Голова парламентського комітету з питань правової політики Денис Маслов намагається заблокувати ухвалення урядом Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки, повідомляє голова ВО «Автомайдан» Катерина Бутко.

Програма пройшла процедуру погодження у різних державних органах і могла бути увалена на засіданні уряду 4 лютого, однак кілька днів тому Маслов розіслав 11 державним органам проєкт ДАП з проханням надати свої зауваження до тексту.

Депутат звернувся до Верховного і Конституційного судів України, Ради суддів, Міністерству юстиції, Державної судової адміністрації, Вищого антикорупційного суду, Центральної виборчої комісії та інших.

Джерело: Верховна Рада
«Абсурдність цього запиту в наступному: всі ці органи вже розглядали проєкт ДАП і надавали свої зауваження, НАЗК проводило погодження з їх представниками та в результаті в тому чи іншому вигляді кожен з цих органів підтримав ДАП», — пише Бутко у блозі для «Української правди».

На її думку, метою запиту є спроба затягування часу, адже тепер кожен з 11 держорганів має офіційно відповісти на запит голови комітету про те, що вони вже надавали та погоджували свої зауваження.

Антикорупційна програма стане першим в історії України документом з чіткими кроками, які має зробити кожен з державних органів у боротьбі з корупцією. На її затвердженні наполягають європейські партнери та посли країн G7.

Бутко нагадує, що саме комітет під головуванням Маслова був профільним при розгляді закону про КСУ і рекомендував затвердити його у вигляді, який суперечив рекомендаціям Венеційської комісії.

«Однак у час, коли міжнародна підтримка – критично важлива для виживання нашої країни, блокування питання, до якого прикута увага партнерів – є очевидно не тільки програшною стратегією, але і прямою дискредитацією євроінтеграційних зусиль України», — додає вона.

Катерина Бутко закликала прем’єр-міністра Дениса Шмигаля не піддаватися на маніпуляції та ухвалити необхідний країні документ.

Про тиск у процесі підготовки Антикорупційної програми повідомляв і голова Нацагентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков під час зустрічі з послами країн G7 та Європейського Союзу.

Фото: Слуга народу Facebook

Источник: Руссиангейт