Україна нагадала Януковичу, що його чекає третя "ходка" на зонуЕкс-президенту Віктору Януковичу, який втік із країни, нагадали, що на батьківщині на нього чекають 13 років в’язниці. Про це написали на офіційному акаунті України у Twitter.

Об этом сообщает Политика и экономика


"Чи може хтось, будь ласка, сказати Віктору Януковичу, який ховається в Росії, що 13 років в’язниці самі себе не відсидять", — написали в обліковому записі.
Цей вислів став реакцією на публікацію прес-секретаря Януковича Юрія Кірасира, який вже наступного дня після Дня гідності та Свободи опубікував черговий лист від безголо голови України, зазначає ZN.ua.


У цьому маніпулятивному тексті Янукович запитує себе: "коли мирна Україна припинила своє існування, ставши воюючою країною?"


Янукович називає Україну "джерелом нестабільності в Європі", звідки "вимушені тікати мільйони громадян", які "рятуються від злиднів".


Екс-президент також заявляє, що війна перетворила Україну на "найбіднішу та нестабільну країну на континенті".


Раніше повідомлялося, що заступник голови департаменту у "справах Майдану" Офісу генпрокурора Денис Іванов розповів, що у період з 18 по 20 лютого 2014 року Віктор Янукович дзвонив своєму російському колегі Володимиру Путіну 11 разів. Під час брифінгу Іванов розповів, що тоді глави правоохоронних органів обох країн також перебували на зв’язку.


В автобіографії, яку Янукович 18 листопада 2002 року і подає до Верховної Ради, претендуючи на посаду прем’єр-міністра він писав: "В 1968 році малолітнім був засуджений і направлений в колонію для неповнолітніх. … У 1970 році був засуджений за заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Судимості скасовані".


«Аргумент»

Источник: Руссиангейт