Кременчанин віддав шахраєві 10 тисяч гривень

Хоча тернопільські правоохоронці повідомляють про масові випадки шахрайства, застерігають краян не довіряти невідомим особам, проте знову і знову надходять заяви від потерпілих.

Об этом сообщает Русский репортер


Упродовж доби працівники поліції Тернопільської області задокументували два факти шахрайства, вчиненні щодо мешканців області. Громадяни, повіривши псевдопрацівникам банку, самі знімали готівку зі своїх електронних гаманців та переказувати кошти на невідомі рахунки.

Мешканець Кременецького району повідомив, що до нього зателефонував невідомий, який представився співробітником фінансової установи. Він запевнив чоловіка, що йому необхідно замінити банківську картку, але для цього треба зняти наявні кошти на покласти їх на інший активний рахунок, створений банкіром. Чоловік без роздумів зробив, що його попросили й втратив 10 000 гривень. Вже через певний проміжок часу він зрозумів, що потрапив на гачок аферистів, – повідомляє пресслужба поліції.

Від аналогічного злочину потерпіла й мешканка обласного центру. Жінку переконали в тому, що всі її заощадження в небезпеці, адже невідомі особи намагаються привласнити кошти. За підказками пройдисвіта, жінка самостійно зняла готівку та за допомогою терміналу поклала на невідомі рахунки. Як наслідок тернополянка позбулася майже 100 000 гривень. Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають жителів краю, не довіряти невідомим. Запам’ятайте: працівники фінансових установ, ніколи ні за яких обставин не телефонуватимуть своїм клієнтам та не будуть дізнаватись особисту інформацію. Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією.

Джерело статті: “https://galas.te.ua/2020/08/кременчанин-віддав-шахраєві-10-тисяч-гр/”