Порошенко про рішення Світового банку: «це чітке визнання нашого прогр

Порошенко про рішення Світового банку: «це чітке визнання нашого прогр

Україна отримала від Світового банку фінансові гарантії на $750 мільйонів

Президент України Петро Порошенко привітав рішення Ради директорів Світового Банку про надання Україні фінансової гарантії на суму $750 млн.

Про це глава держави написав на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що це не лише важливий сигнал твердої підтримки нашої держави.

«Це також чітке визнання з боку авторитетної фінансової інституції нашого відчутного прогресу на шляху реформ, зокрема у фінансовому секторі. Такі рішення, як сьогоднішнє, додають впевненості у тому, що ми йдемо правильним шляхом», — йдеться у повідомленні.

«Щиро дякую нашим партнерам за надійну підтримку і віру в Україну!», — резюмував президент.

Як відомо, сьогодні Україна отримала від Світового банку фінансові гарантії на $750 мільйонів.

Напередодні президент повідомив, що Україна отримає кредитні гарантії Світового банку до кінця року. За його словами, отримання кредиту під гарантії Світового банку дозволить збільшити золотовалютні резерви України до 20 мільярдів доларів. Станом на початок грудня золотовалютні резерви складали 17,71 мільярда доларів.

Також Порошенко провів зустріч з президентом Європейського банку реконструкції і розвитку. Глава держави запропонував ЄБРР долучитися до фінансування цільових програм соціально-економічного розвитку українського Приазов’я.

Слід додати, що сьогодні, 18 грудня, МВФ проводить засідання щодо нової програми stand-by для України.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3036189/poroshenko-pro-rishennya-svitovogo-banku-tse-chitke-viznannya-nashogo-progr/”