До нового рейтингу популярних в Україні сайтів потрапили Znaj.ua та заборонений «Яндекс»

Інтернет Асоціація України (ІнАУ)

Замикає топ-10 заблокована в Україні соцмережа «Однокласники», обігнавши погодний сайт Sinoptik.

На засіданні Комітету ІнАУ з питань інтернет-реклами були оголошенні дані чергового дослідженя інтернет-аудиторії України за серпень.

Про це повідомили на сайті Інтернет Асоціації України (ІнАУ). Це дослідження виконала на замовлення ІнаУ компанія Factum Group Ukraine.

«За підсумками серпня, на базі медіа-панелі чисельністю 5 тис. чоловік визначений список популярних доменів, відвідуваних українськими користувачами», — повідомляється у звіті.

Лідери серед сайтів за середньоденною часткою не змінилися, пише Ain.ua.

«В топі — Google, YouTube і Facebook. набирає позиції: сайт перемістився з сьомого на п’яте місце», — повідомляє видання.

Дев’яту позицію зберіг «Яндекс». Замикає топ-10 заблокована в Україні соцмережа «Однокласники», обігнавши погодний сайт Sinoptik.

У новому рейтингу також з’явився і зайняв 23-тє місце сайт Znaj.ua. Раніше сторінку видання видалили з фейсбуку, зв’язавши з київською фабрикою ботів.

У рейтингу за охопленням виріс «Розетка»: сайт піднявся з сьомого на шосте місце. Позиції втрачає Wikipedia.

Рейтинг мобільних додатків не змінився. Лідерами залишаються Viber, «Приват24» і Instagram. Останній наростив частку до 53%.

Попередній рейтинг популярних серед українців сайті був оприлюднений у серпні 2019 року, писав «Детектор Медіа». Тоді дослідження провела компанія TNS Ukraine.

Ще одне дослідження популярних в українському сегменті інтернету веб-ресурсів було оприлюднене у липні цього року. Ці дані оприлюднила соціологічна група «Рейтинг». Це опитування стосувалося соцмереж.


Джерело статті: “https://ms.detector.media/web/IT_companies/do_novogo_reytingu_populyarnikh_v_ukraini_saytiv_potrapili_znajua_ta_zaboroneniy_yandeks/”