Представник Ірану несподівано прибув на саміт G7

Несподіваний візит на саміт «Великої сімки», що проходить у Франції, зробив міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Зариф.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

«Літак Заріфа покинув Тегеран в неділю вранці і через кілька годин сів в аеропорту Біарріца, який з п’ятниці був закритий для всіх вхідних перевезень, не пов’язаних з офіційними делегаціями G-7», — повідомляє агентство.

Цей несподіваний візит відбувся через два дні після зустрічі Заріфа з президентом Франції Емануелем Макроном.

АР повідомляє, що відразу по прибуттю іранський міністр попрямував до місця проведення саміту. Французький чиновник високого рівня, на правах анонімності повідомив, що метою візиту Зафарі стала зустріч з міністром закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дрианом. Про офіційне запрошення міністром закордонних справ Франції повідомили і в зовнішньополітичному відомстві Ірану, додавши, що Зафарі не планує зустрічатися з представниками США.

Нагадаймо, сьогодні під час саміту президент Франції заявив, що може стати посередником між США та Іраном. Разом з тим президент США Дональд Трамп пізніше заявив, що таку роль чолі Французької республіки не пропонували.Джерело статті: “http://povin.com.ua/226191-25-08.html”