Ведмідь убив 12 коней депутата Держдуми

Медведь убил 12 лошадей депутата Госдумы

Депутат Держдуми з Тверської області Сергій Веремеєнко розповів, що ведмідь зайшов на його конеферму в Кашинском районі і убив 12 коней. Відеозапис з трупами коней він оприлюднив в Instagram.

«В лісах Тверській області ведмеді виходять до людей. Їх стає дуже багато, цей ведмідь з’явився поруч з конефермою. Будьте обережні», — написав депутат.

У коментарях до відеозапису Веремеєнко пише, що ведмеді не бояться людей. За його словами, раніше за літо вони вбивали по двоє коней, а за останні кілька днів — 15.

Як пише Tverigrad, Веремеєнко належить коневодческое господарство в Кашинском районі. У липні Веремеєнко увійшов в рейтинг Forbes «Влада і гроші», в якому були представлені 100 найбагатших держслужбовців і депутатів Росії. Веремеєнко задекларував річний дохід у 492,3 мільярда рублів. Він опинився в рейтингу на 27 місці.

У травні на Камчатці бурий ведмідь задер рибака. За основною версією слідства, ведмідь напав на чоловіка, задер його і став приховувати, але в цей час повз проїжджали мисливці, які застрелили звіра, а самі поїхали. У всякому разі, при огляді місця трагедії зброї не знайдено.Джерело статті: “http://povin.com.ua/225556-23-08.html”