Не потрібно дзвонити Путіну: представник України в Мінську відреагував на своє звільнення

Роман Безсмертний, якого президент України Володимир Зеленський у вівторок, 13 серпня, звільнив з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі, відреагував на це рішення.


Відповідну заяву було зроблено в ефірі "24-го каналу".


Безсмертний вважає, що його звільнили через його публічну позицію: дипломат вважає, що Україна після загибелі військових під Павлополем на Донбасі повинна припинити участь у Мінському процесі до зустрічі в "нормандському форматі".


"Останні місяці я відкрито і чесно говорив, як потрібно діяти... Адже я розумію, що може бути далі, тому коректно висловлювався. Починаючи з того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його потрібно робити. Не треба дзвонити [президенту Росії Володимиру] Путіну, а треба діяти, до того ж різко і послідовно", — зазначив він.


За словами Безсмертного, про своє звільнення він дізнався зі ЗМІ.Як повідомляв "Апостроф", недавно на Донбасі бойовики знову порушили режим тиші. У результаті загинув боєць Нацгвардії, 25-річний снайпер Роман Романенко.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-08-13/ne-nujno-zvonit-putinu-peregovorschik-ot-ukrainyi-v-minske-otreagiroval-na-svoe-uvolnenie/171624”