Проїзд мостом на вул. Городоцькій для транспорту відкриють із 15 серпня

Проїзд мостом на вул. Городоцькій для транспорту відкриють із 15 серпня

На мості на вул. Городоцькій, на ділянці від вул. Сяйво до вул. Городоцька, 172, тривають роботи з нанесення третього шару асфальтобетону. Підрядна організації «Онур» залучила велику кількість техніки для оперативного проведення робіт. Городоцький міст для проїзду транспорту відкриють з 15 серпня. Проте до 14 вересня ще проводитимуть додаткові роботи, з можливим ситуативним обмеженням проїзду. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Як повідомив Олександр Одинець, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з огляду на перебіг ремонтних робіт на одному з головних шляхопроводів Львова, Городоцький міст для проїзду транспорту відкриють з 15 серпня, з обмеженням швидкості руху. Додаткові роботи триватимуть ще до 14 вересня. Тож можливе ситуативне обмеження проїзду.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20
Фото прес-служби ЛМР

«Наказ на перекриття мосту на вул. Городоцькій на ділянці від вул. Сяйво до вул. Городоцька, 172 маємо до 14 вересня. Однак з огляду на те, що підрядник залучив до робіт велику кількість техніки і протягом сьогоднішнього дня постелив третій шар асфальту, з четверга, 15 серпня, Городоцький міст відкриють для проїзду транспорту. Однак будуть встановлені дорожні знаки про обмеження швидкості руху на мості. Тому просимо водіїв звернути на це увагу і дотримуватися тимчасових правил руху», — повідомив Олександр Одинець.

За його словами, до 14 вересня на Городоцькому мосту триватимуть ще суміжні роботи. А саме, підрядна організація ТзОВ «Онур» нанесе розмітку, на пішохідних переходах облаштують острівці безпеки, будуть встановлені турнікети та бар’єрне обгородження, та облаштують з’їзди на бічні вулички. На час проведення цих робіт можливе ситуативне обмеження проїзду транспорту.

На завершення робіт із нанесення третього шару асфальту на Городоцькому мості передбачено 6,4 млн₴

Нагадаймо, на час ремонтних робіт на Городоцькому мосту об’їзд здійснюється відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху. Також на час ремонтних робіт тролейбус № 27 не курсує.


Джерело статті: “https://zaxid.net/proyizd_dlya_transportu_mostom_na_vul_gorodotskiy_vidkriyut_iz_15_serpnya_n1487165”