ОВК №13 завершила підрахунок голосів

Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №13 опрацювала 100 відсотків протоколів дільничних виборчих комісій.

Переможцем виборчих перегонів у виборчому окрузі №13 став самовисуванець Петро Юрчишин. За нього проголосувало 26742 виборці. Зокрема у Калинівському районі за Петра Юрчишина свої голоси віддали більше 9,4 тисячі виборців.

Петро Юрчишин випередив свого найближчого переслідувача, висуванця партії «Слуга народу» Юрія Максименка на 6тисяч 700 голосів.

Третьою на фініші виборчих перегонів була висуванка партії «Голос», депутатка Вінницької обласної ради Ірина Колесник – за неї проголосувало 6284 виборці, що складає 8,55% .

На вісімдесят голосів від Ірини Колесник відстав заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк – він четвертий за підсумками голосування у виборчому окрузі №13.

І замкнув першу п’ятірку висуванець партії «Сила і честь» Юрій Бойко, за якого проголосувало майже п’ять (4,98) відсотків виборців – 3664 осіб.

Всього у одномандатному виборчому окрузі №13, до складу якого входять Калинівський. Козятинський і Хмільницький райони, міста Козятин та Хмільник, балотувалося дванадцять кандидатів.Джерело статті: “https://kalynivka.city/read/rayon/37977/ovk-13-zavershila-pidrahunok-golosiv”