Україна готує обмін полоненими з окупантами у форматі 208 на 69

Стало відомо про підготовку до взаємного звільнення підтверджених осіб, утримуваних в окремих районах Донецької та Луганської областей та тих, які перебувають в установах пенітенціарної системи України у форматі 69 на 208.


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у "Фейсбуці" написала прес-секретар другого президента України, представника України в Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Леоніда Кучми Дарина Оліфер.


“У гуманітарній підгрупі підтверджено місцезнаходження 69 наших громадян, яких ми прагнемо звільнити. В установах української пенітенціарної системи знаходяться 208 осіб, яких запитує протилежна сторона”, – йдеться у публікації.


За її словами, вдалося досягнути домовленостей про те, щоб в найкоротші терміни провести роботу в двох паралельних напрямках: юридична очистка та підготовка до взаємного звільнення підтверджених осіб, а також подальше підтвердження утримуваних осіб.


Україна готує обмін полоненими з окупантами у форматі 208 на 69


Нагадаймо, у квітні у місті Щастя відбулася передача 60 громадян України які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/17/ukrayina-gotuye-obmin-polonenymy-z-okupantamy-u-formati-208-na-69/”