За чотири роки українські поліцейські розбили 1 300 автомобілів

За останні чотири роки українські поліцейські розбили 1 300 службових автомобілів. Таку заяву зробив Євген Жуков, який відповідає за роботу патрульних поліцейських в Україні.

За словами Жукова, більшість з розбитих автомобілів – це Toyota Prius, які наша країна купила на гроші, отримані за Кіотським протоколом (мета – зниження викидів в атмосферу шкідливих речовин). А ось гібридні кросовери Mitsubishi Outlander українські поліцейські б’ють у дорожніх аваріях чомусь значно рідше. За чотири роки в ДТП постраждали тільки двадцять поліцейських Outlander.

Парк поліцейських автомобілів, прореженный несумлінними водіями, будуть поповнювати. В 2019 році, наприклад, українські патрульні отримають 500 новеньких машин. 83 з них 14 травня були вже передані Японією за Кіотським протоколом.

Між тим, передбачуваний сприятливий ефект від переходу української поліції на гібридні автомобілі виявився не такий сильний, як очікувалося. Експерти встановили, що гібриди, передані в поліцію України, насправді не сильно допомогли в боротьбі за кращу екологію.Джерело статті: “http://povin.com.ua/200396-15-05.html”