Томос: Епіфаній зробив заяву про захоплення України Росією


Якщо українці будуть розділені, північний сусід (Російська Федерація) матиме можливість захопити Україну, – таку заяву під час літургії та молебню в храмі святих мучеників Бориса і Гліба в Тернополі зробив глава Православної церкви, митрополит Київський і всієї України Епіфаній.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Укрінформ.


Епіфаній підкреслив, що країна зараз переживає непрості часи становлення держави. Глава ПЦУ нагадав, що на сході йде війна, а агресор намагається розділити українців всередині держави, щоб поневолити.


“Ми повинні зрозуміти: якщо ми будемо розділені, тоді північний сусід матиме можливість захопити нашу країну … Це – вирішальний час для України … Ми з вами обираємо наше майбутнє. Майбутнє на наступні роки. Це те майбутнє, яке ми з вами окреслили на Майдані Незалежності, під час Революції гідності. Тоді Небесна сотня поклала своє життя саме за той європейський вектор розвитку Української держави, за що загинули тисячі наших героїв на сході України», – цитує митрополита видання.


Нагадаймо, раніше глава Православної церкви України Епіфаній заявив, що жодних ризиків для відкликання томосу про автокефалію не існує, навіть у випадку зміни державного курсу України.


Учений-релігієзнавець, депутат Верховної Ради Віктор Єленський вважає, що в Україні стали приділяти більше уваги релігії у зв’язку з томосом, адже його отримання стало перемогою на фронті російсько-української війни.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/04/15/tomos-epifanij-zrobyv-zayavu-pro-zahoplennya-ukrayiny-rosiyeyu/”