На Київщині раптово померла донька Героя АТО

Чотири роки тому теж у березні родина Ірини вже втратила батька – Романа Горбенка. Військовий загинув під час виконання завдання на Донеччині.

На Київщині дочка загиблого бійця АТО 26-річна Ірина Лисняна померла в реанімації, куди потрапила внаслідок пневмонії. Спершу у жінки вдома піднялася температура, яку вдалося збити. Однак через кілька днів з’явилася задуха, тож чоловік викликав швидку, передають з посиланням на ТСН.

За кілька днів у лікарні жінка перестала ходити. Причиною смерті медики називають легеневий тромб. Але родичі переконані – смерть настала через недбальство лікарів.

"Не знаємо, чи доведемо, але ми це знаємо напевне – через недбальство наших лікарів", — каже дядько померлої Ярослав Михальчишин.

У лікарні міста Тетіїв переконують, причина смерті не пов’язана з основним діагнозом. "Останнім часом стан її був вже більш-менш задовільний. Смерть раптова. Судмедэксперт після розтину діагноз виставив тромбоз легеневої артерії. Це із запаленням легень не зв’язано", — каже головний лікар Анатолій Крохмальний.

Чотири роки тому теж у березні родина Ірини вже втратила батька – Романа Горбенка. Військовий загинув під час виконання завдання на Донеччині. Тіло рідним для поховання віддали лише в травні. У Ірини сиротами залишилися троє дітей, наймолодшій дівчинці 4 роки. Жінку поховали біля батька.

Вдівець уже написав заяву до поліції, а полицейські відкрили кримінальне провадження за статтею про неналежне виконання медиками своїх обов’язків. Якщо в смерті пацієнтки винні лікарі, їм загрожуватиме до 5 років ув’язнення.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/na-kyivshchyni-raptovo-pomerla-donka-heroia-ato-271554.html”