Пугачова пробачила Аллегрову: Примадонну і "шалену імператрицю" вперше помітили разом

Вперше за довгі роки Алла Пугачова засвітилася у несподіваній компанії – артистка виступить на одній сцені з "імператрицею" російської естради Іриною Аллегровою.

Як відомо, зірки ворогували багато років і взагалі не спілкувалися.

Алла Пугачова та Ірина Аллегрова
Алла Пугачова та Ірина Аллегрова

Спільний знімок Пугачової і Аллегрової показав у мережі відомий у РФ композитор та музикант Ігор Ніколаєв, уточнивши, що артистки разом заспівають на сцені одного з телешоу на росТБ. Фото опубліковане в Instagram.

Алла Пугачова та Ірина Аллегрова
Алла Пугачова та Ірина Аллегрова

"Рідкісний кадр, коли примадонна й імператриця російської естради разом на одній сцені", "Ого! Бачити Ірину Аллегрову в кадрі з Аллою Пугачовою... Це нічого собі! Вперше таке бачу", – пишуть у коментарях.

Як відомо, свого часу Алла Пугачова і Ірина Аллегрова посварилися на зйомках телевізійного шоу. Примадонна порадила зірці радянської естради звернутися до перевіреного фоніатра.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

При цьому Алла Пугачова не раз критикувала вокальні дані Ірини Аллегрової, і знову не обійшлося без "шпильок" на її адресу.

Ірина Аллегрова
Ірина Аллегрова

Ірина виконала пісню "Мандрівник мій" Ігоря Ніколаєва, якому був присвячений вечір. Під кінець виступу на співачку кинувся гнівний погляд Примадонни. Обстановка загострилася. Жінки з натягнутою посмішкою тихо обмінялися "ласкавими" словами.

Ірина Аллегрова
Ірина Аллегрова

"Єдиною, хто не привітався з Пугачовою, була Аллегрова, — поділився один з глядачів, які перебували в залі. — Очевидно, що обидві артистки — професіонали своєї справи, тому їм вдається досить вдало маскувати конфлікт".

Дивіться: Аллегрова про конфлікт із Пугачової

Нагадаймо, Netflix випустив трейлер комедійного серіалу "Матрьошка" (Russian Doll) і користувачі мережі вирішили, що це байопік про Аллу Пугачову. Як повідомляв "Знай.ua", Пугачова запросила фанатів на ювілей піснею. Також "Знай.ua" , Пугачова зворушила мережу новою піснею.
Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/202143-pugachova-probachila-allegrovu-primadonnu-i-shalenu-imperatricyu-vpershe-pomitili-razom”