Зеленський увів у дію санкції проти кримських силовиків і суддів РФПрезидент увів у дію рішення РНБО від 30 грудня 2021 року "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Об этом сообщает Инсайдер РУ


Як передає Укрінформ, відповідний указ №20/2022 опубліковано на сайті глави держави.

“Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 грудня 2021 року "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", — ідеться в документі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Згідно з додатком до указу, персональні санкції застосовано проти громадян Російської Федерації, які працюють у правоохоронних органах та судах окупованої Автономної Республіки Крим.

Санкції, зокрема, запроваджено проти:
  • "заступника міністра внутрішніх справ по Республіці Крим – начальника поліції" Олексія Дмитрієва;
  • "начальника Управління МВС Російської Федерації по м. Севастополю" Павла Гіщенка;
  • "в. о керівника Головного слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації по Республіці Крим і м. Севастополю" Володимира Терентьєва.

З повним списком можна ознайомитися тут.

Іншим указом, №21/2022, Зеленський затвердив рішення РНБО від 30 грудня про санкції проти суддів Російської Федерації.

Згідно з документом, санкції запроваджено проти 18 суддів РФ терміном на п’ять років. З переліком осіб, проти яких введено санкції, можна ознайомитися тут.

Як повідомляв Укрінформ, міністерство фінансів США оголосило про запровадження санкцій проти чотирьох українських політиків, діяльність яких пов’язується з інтересами Росії.

«Аргумент»


Источник: Компромат PRO